Medcezir izle, Medcezir 28. bölüm fragmanı (Medcezir-son)


MEDCEZİR (izle) 27. bölüm yayınlandı. Medc ezir yeni bölüm, yine izleyiciyi ekrana kilitledi. Medcezir, 21 Mart Cuma günü, son bölüm izle Star TVde.

Star TV ekranlarının sevilen dizilerinden olan Medcezir dün akşam 27. bölümü ile ekranlarageldi. Medc ezir 27. Bölüm tek parçaizle. Medcezir 28. bölüm fragmanı yayınlandı. Medc ezir 28. bölüm fragmanı izle. Muhte şem dizinin ayrıntılarınave son bölümünede sitemizden ulaşabilirsiniz. Kenanın dönmesi Serezler, ve tüm Altınovayı huzursuz eder. AmaKenan iyi adamdır, ancak tedirginde eder. Eğer Girayın oyunlarınagelirse Yaman onadadüşman olacaktır. Abi kardeşi birbirine kırdıracaklar. Medcezir 27. bölüm kesintisiz izle (Medcezir yeni bölüm fragmanı izle) Medcezir 28. bölüm fragmanı izleMEDCEZİR SON BÖLÜM İÇİN TIKLAYINIZ...
Medcezir 27. Bölüm Özeti:

Yaman aylardan sonra ağabeyi Kenanla tekrar bir arada olmanın tedirginliğini yaşarken Kenanın onu rahatlatmak için yaptığı hamle ters tepti ve iki kardeşin arası tekrar açıldı. Bu sefer suçluluk duyma sırası Yamandaydı.

Yaman hatasını telafi etmeye çalışırken yine yanında kendisine destek olan Mirayı buldu. Mira yaşadığı korkuları ve Tanla ilgili şüphelerini bir yana  bıraktı, kendini tamamen Yamanın yanında olmaya adadı. Haftalardır iki sevgilinin arasına giren hayat, bu sefer de Kenanın kimliğinde vücut buldu. 

Asım bey kızı Adanın İstanbula geldiğini öğrendi. Sude, Asım Şekip Kayanın bu durumunu ikisini birbirine yaklaştıracak bir koz olarak görmeye başladı. Bu durum, Sedef ve Sudenin arasının daha da gerilmesine neden oldu. Faruk ise Sudeyle Asım Şekip Kayanın yakınlaşmasından huzursuz oldu.

Yaman, Kenanın yeni ve doğru bir hayat kurması için elinden geleni yaptı fakat Kenanın da ileriye dönük planları bulunuyordu.

Sedef ile Faruk, restoranlarının ön açılışını yapmak için aile arasında küçük bir parti düzenledi. Orkunla Ada arasındaki küçük oyun yolunu şaşırıp, Yamanla Miranın arasında kendine bir yer buldu.MEDCEZİR HABERLERİ...
ÇAĞATAY ULUSOY VE SERENAY SARIKAYA AŞKI SON SÜRAT


Serenay Sarıkayave Çağatay Ulusoy çifti, Rumeli Kavağındaki bir balıkçıdaarkadaşlarını bir arayagetirdi.

Serenay Sarıkayaile Çağatay Ulusoy, önceki akşam arkadaş gruplarıylaRumeli Kavağındaki bir balıkçıdabuluştu. Ünlü çift, mekandan ayrı araçlarlaayrıldı.

Gazetecileri görünce rahatsız olan Serenay ile Çağatay; dahasonragüzel oyuncunun Kanyondaki dairesinde yeniden bir arayageldi.Medcezir dizisinin Orkunu tanınmaz halde!


Ekranların en çok izlenen Medcezir dizisinin Orkunu Metin Akdülger, “Bensiz” filminde felç geçiren futbolcu rolüyle seyircisinin karşısınaçıkacak.

Genç oyuncu, filmdeki rolüne çekimlerden bir yıl önce hazırlanmayabaşladı. Bir yıl boyuncaözel spor hocasıylaçalışan Akdülger, öncelikle canlandırdığı Necip karakterinin spor sahnelerini çekti. Sonrasındaçekimlere 45 gün araverildi. Akdülger, bu süreçte özel diyetisyen eşliğinde spor yapıp dengeli beslenerek 17 kilo verdi. Oyuncu, karaktere ayrıcayurtdışınaAl Pacino ve Brad Pitt gibi dünyastarlarıylaçalışmış oyuncu koçu Merve Taşkanlahazırlandı. Yıllarcaprofesyonel futbolcu olmahayali kuran ve takımının 1. lige çıkmak için mücadele verdiği son play-off maçındasert bir müdahale sonucu felç geçiren Necipin öyküsünü anlatan “Bensiz”, 11 Nisandavizyonagirecek. Felçli bir gencin kendi gözünden hayatabakış açısını ve sevdiği kadınaulaşmaçabasını beyaz perdeye aktaran Bensiz filmi 11 Nisan 2014te vizyonagiriyor. Türk, Alman ve Fransız ortak yapımı olan filmin Türk yapımcıları Cnm Film ve EraKreatif Film, yönetmeni ise Ahmet Küçükkayalı.

Medcezir dizisinde ilginç Berkin Elvan göndermesi


Star TVnin en çok izlenen dizisi Medcezirin dün akşamki bölümünde hayatını kaybeden Berkin Elvan göndermesi yapıldı. Bu sahne geceye damgasını vurdu

Medcezirin dün akşamki bölümünde, Yaman ve Avukat Selim cezaevinden çıkan Kenanı almayagittiler. Kenan, özgürlüğün verdiği heyecanlakoşmayabaşladı. Arkasından arabaylagiden Yaman ve Selim, o yoruluncaonu almak için durdular. Bu sıradayoldan elinde ekmekle bir çocuk geçiyordu. Avukat Selim, çocuğun başını okşayarak Aslan yavrusu yoldan değil kenardan yürü, başınabir şey gelmesin; ne çıkacağı belli olmaz dedi dedi. Bu söz sosyal medyadagecenin konusu oldu. Dizinin Berkin Elvanı anması takipçileri tarafından takdirle karşılandı. tgMEDCEZİR 27.BÖLÜM


Star TV ekranlarında yayınlanan Medcezirin 27. bölüümü dün akşam yayınlandı ancak sabırsızlanamayanlar şimdiden 28. son bölüm fragmanını bekliyorlar. Medcezir 28. bölüm fragman izle. Medcezir son bölüm fragman izle 28 Mart 2014. Asım Şekipkayanın kızı Ada, İstanbula ayak basar Orkun ise onu gözüne kestirmişti. Asım ile Sude arasındaki aşkta filizlenir ancak aşk değil bunların ki para ilişkisi. Sudenin derdi Asım ölsünde paracıklarını ben alayım derdi. Asım ise Sudenin güzelliğinden etkilenmiş durumda ortada alk meşk yok yani. Kenan kimin safında olacak. Yamandan ol kazan kenan aklını kullan. Bakalım Medcezirde önümüzdeki hafta neler neler olacak. Kenan ile Yaman arasında neler yaşanacak. İzleyici şimdiden yeni bölümün fragmanının yayınlanmasını bekliyor. Fragman yayınlanır yayınlanmaz tg.com.tr sitesinde olacak

Tozluderenin bir şahsı daha eklendi... Kenan Koper, Serezlerin evine geldi. Artık bu olay can sıkıcı bir hal almaya başladı. Medcezir 28. bölüm fragman izle. Medcezir son bölüm fragman izle 28 Mart 2014.

Yaman aylardan sonra ağabeyi Kenanla tekrar bir arada olmanın tedirginliğini yaşarken Kenanın onu rahatlatmak için yaptığı hamle ters teper ve iki kardeşin arası tekrar açılır. Bu sefer suçluluk duyma sırası Yamandadır.Yaman hatasını telafi etmeye çalışırken yine yanında kendisine destek olan Mirayı bulur. Mira yaşadığı korkuları ve Tanla ilgili şüphelerini bir yana  bırakır, kendini tamamen Yamanın yanında olmaya adar. Haftalardır iki sevgilinin arasına giren hayat, bu sefer de Kenanın kimliğinde vücut bulmuştur. Asım bey kızı Adanın İstanbula geldiğini öğrenir.

Sude, Asım Şekip Kayanın bu durumunu ikisini birbirine yaklaştıracak bir koz olarak görür. Bu durum, Sedef ve Sudenin arasının daha da gerilmesine neden olur. Faruk ise Sudeyle Asım Şekip Kayanın yakınlaşmasından huzursuz olur.Yaman, Kenanın yeni ve doğru bir hayat kurması için elinden geleni yapar fakat Kenanın da ileriye dönük planları vardır. Sedef ile Faruk, restoranlarının ön açılışını yapmak için aile arasında küçük bir parti düzenler. Orkunla Ada arasındaki küçük oyun yolunu şaşırıp, Yamanla Miranın arasında kendine bir yer bulacaktır.  Yaman aylardan sonra ağabeyi Kenanla tekrar bir arada olmanın tedirginliğini yaşarken Kenanın onu rahatlatmak için yaptığı hamle ters teper ve iki kardeşin arası tekrar açılır.

Bu sefer suçluluk duyma sırası Yamandadır.Yaman hatasını telafi etmeye çalışırken yine yanında kendisine destek olan Mirayı bulur. Mira yaşadığı korkuları ve Tanla ilgili şüphelerini bir yana  bırakır, kendini tamamen Yamanın yanında olmaya adar. Haftalardır iki sevgilinin arasına giren hayat, bu sefer de Kenanın kimliğinde vücut bulmuştur. Asım bey kızı Adanın İstanbula geldiğini öğrenir. Sude, Asım Şekip Kayanın bu durumunu ikisini birbirine yaklaştıracak bir koz olarak görür. Bu durum, Sedef ve Sudenin arasının daha da gerilmesine neden olur. Faruk ise Sudeyle Asım Şekip Kayanın yakınlaşmasından huzursuz olur.

Yaman, Kenanın yeni ve doğru bir hayat kurması için elinden geleni yapar fakat Kenanın da ileriye dönük planları vardır.Sedef ile Faruk, restoranlarının ön açılışını yapmak için aile arasında küçük bir parti düzenler. Orkunla Ada arasındaki küçük oyun yolunu şaşırıp, Yamanla Miranın arasında kendine bir yer bulacaktır.
 
MEDCEZİR 26. BÖLÜM

Yamanın zamanında müdahalesi ile kurtulan Asım Şekip Kaya  hastaneye kaldırılırken, Ender ve Sedef hayatlarında ilk kez babalarını kaybetme gerçeğiyle yüzleşirler.Olanları öğrenir öğrenmez hastaneye yanında gizli müttefikiyle birlikte gelen Sude, Sedefe eksik parçaları birleştirmesi için önemli bir ipucu verir. Sedef babasını suçladığı konularda haksız olabileceğini fark ettiğinde, Sude ile Sedef arasındaki rekabet alevlenecektir.Yaman, Miradan annesiyle arasındaki küskünlüğe bir son vermesini istedikçe, anne kız arasındaki kriz şiddetlenir. Öte yandan Selimin kuzeni Cem ile Mira arasındaki dostluk, Yamanın içten içe Ceme karşı silahlarını kuşanmasına neden olur.Asımın hayati tehlikeyi atlatmasından sonra Sedef kendini geri planda tutar ve ailedeki hasarı onarma görevi Endere kalır. Ancak Asım tek bir kişi dışında herkese kapılarını kapatır. Yamana borcunu ödemek için zaman kaybetmez. Yaman ise Asım Şekip Kayadan hayatının ne kadar değerli olduğunu ispatlamasını ister.

Medcezir bu akşam herkesi şaşırtacak bir bölümle ekranlara gelecek. Medcezirin yeni bölümünde neler olacağını merak ediyorsanız haberimizde bulunan fragmanı izleyebilirsiniz. Yaman-Mira arasında neler oluyor. Yaman-Mira aşkı ve merak ettiğiniz her şey haberimizde. İşteMedcezir 25.bölüm fragmanı
 


MEDCEZİR 24.BÖLÜMDE NE OLMUŞTU

 
Medcezir 24. Bölüm ile cuma akşamı Star Tv ekranlarında izlenme rekoları kırdı. Medcezir 24. Bölümde neler oldu? Medcezir 24. Bölüm tek parça olarak izlemek ve Medcezir eski bölümlerinde neler olduğunu öğrenmek için haberimizdeki linke tıklayabilirsiniz. Medcezir tg.com.trde Medcezir 24.bölüm kesintisiz izle
 
Medcezir 24. Bölüm ile Star Tv ekranlarında izlenme rekoları kırdı.Medcezir 24. Bölümde Mira ve Yaman neler yaşadı? Medcezir 24. Bölümün detayları haberimizde. Medcezir 24. Bölüm tek parça olarak izlemek ve Medcezir eski bölümlerinde neler olduğunu öğrenmek için haberimizdeki linke tıklayabilirsiniz. Medcezir tg.com.trde(Medcezir son bölüm izle)
 
Medcezir 24. bölümde, Yaman yaşadığı zor geceden sonra yaralı bir şekilde otele döndüğünde, Mirayı kendisini beklerken bulur. İki sevgili bu yarayla biraz daha yaklaşırlar.
 
Medcezir bu akşam herkesi şaşırtacak bir bölümle ekranlara gelecek. Medcezirin yeni bölümünde neler olacağını merak ediyorsanız haberimizde bulunan fragmanı izleyebilirsiniz. Yaman-Mira arasında neler oluyor. Yaman-Mira aşkı ve merak ettiğiniz her şey haberimizde. İşteMedcezir 25.bölüm fragmanı
 
Medcezir 24. bölümde, Selimin Ankarada yaşayan Bahriye hanım, oğlu Cem ile birlikte İstanbula yeğeninin evine geleceğini haber verir.. Bu haberle Ender, büyük bir panik yaşar.. Serezler yaşamlarını Bahriye hanımın kurallarına göre ayarlamak için uğraşırken, Bahriye hanım beklenenden daha erken, kendi sırlarıyla kapıyı çalar.
 
Medcezir yeni bölümde, Yaman yol arkadaşlarıyla İstanbula geri döner. Mira, eve adım attığı ilk anda, annesiyle babasının arasındaki ateşli bir tartışmanın ortasında kalır. Sudenin öfkesi Mirayı bir seçim yapmak zorunda bırakır. Öte yandan, Sudenin Sedefle Farukun ortaklığını sekteye uğratmak için attığı adımlar Asım Şekip Kaya ile Sedefi karşı karşıya getirir. Sudenin tuzağına düşen Sedef, Enderin de kendisinden saklanan gerçekleri fark etmesini sağlar. Kızlarını kaybetme noktasına gelen Asım Şekip Kaya, en zor anında sesini, sadece Yamana duyurabilecektir.
##tgvideo##

Yorum bırakmak ister misiniz?

Üye Girişi

Üye Girişi
Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya tıklayınız.